۲۰
شهریور

پیچ و مهره

درحال حاضر مراکز گوناگون و متعددی پیچ و مهره عرضه می‌کنند. یکی از بزرگترین مراکز عرضه پیچ‌ومهره، فروشگاه نانوپیچ است که بزرگترین و مجهزترین مرکز عرضه پیچ‌ومهره در تهران به شمار می‌آید. پیچ‌ومهره کاربرد بسیاری در صنعت دارد و برای صنایع مختلفی همانند خودرو، موتورهای صنعتی، صنایع ساختمانی و حتی دکوراسیون داخلی کاربرد دارد. این عامل باعث شده تا بر کاربرد روزانه پیچ و مهره افزوده شود و پیچ‌هایی با کاربرد گوناگون ساخته شود.

پیچ‌ومهره در تمامی صنایع کاربرد دارد

به دنبال استفاده و گسترش پیچ و مهره در صنایع مختلف، این دو قطعه شکل، ابعاد، اندازه و فرم مختلفی یافته است. از انواع پیچ ساخته شده به پیچ ورق فلزی، پیچ رزوه دار، پیچ ماشینی، پیچ چوب، پیچ حمل و نقلی، پیچ شش گوشه، لگ چشمی، پیچ چشمی، پیچ تنظیم، پیچ آلن، پیچ بالابر، پیچ شانه دار، پیچ جی شکل و پیچ یو شکل است.

همچنین مهره‌های گوناگونی همانند مهره فولادی، مهره مسی و آهنی وجود دارد. فروشگاه مجهز نانو پیچ یکی از بزرگترین فروشگاه‌های عرضه پیچ‌ومهره در تهران است که فعالیت خود را در بازار شروع کرده و همچنان ادامه می‌دهد. پیچ‌ومهره این فروشگاه تنها از نمونه‌های شاخص، با کیفیت و درجه یک است و پیچ‌ومهره بی کیفیت و درجه دو و سه جایی در این فروشگاه ندارد. زیرا مدیران این فروشگاه معتقدند موفقیت تمامی صنایع داخلی از نکته‌های ریزی همانند پیچ و مهره شروع می‌شود.

نانو پیچ بزرگترین فروشگاه پیچ ومهره تهران است

به همین دلیل، مدیران فروشگاه نانو پیچ تنها مهره‌ها و پیچ‌هایی را عرضه می‌کنند که از کیفیت آن مطمئن باشند. مدیران این فروشگاه با رعایت این اصل، تمامی پیچ و مهره‌ها را از هر نوع، هر جنس و هر کیفیتی که باشد، در فروشگاه خود و ما عرضه می‌کنند. به همین دلیل توصیه می‌شود به بهترین، بزرگترین و مجهزترین فروشگاه پیچ ومهره یعنی نانوپیچ مراجعه فرمایید.